T.C. Cumhurbaşkanlığı
Diyanet İşleri Başkanlığı

Hayrat Müftülüğü

12.09.2017

Personelimiz

                       RESİM 

 ADI SOYADI

 ÜNVANI

GÖREV YERİ

 

         ÖZGEÇMİŞ

CELAL ŞENOCAK

V.H.K.İ

MÜFTÜLÜK

1973 Of Doğumlu. Hafız. Evli Ve 3 Çocuk Babasıdır. Anadolu Üniversitesi Bürö Hizmetleri Ve Sekreterlik Bölümü Mezunu. 2013 Yılından İtibaren Müftülüğümüzde Görev Yapmaktadır.

 

 

V.H.K.İ

MÜFTÜLÜK

 

 

MUHAMMET

MUHSİN

ALBAYRAK

ŞÖFÖR

MÜFTÜLÜK

1984 Yılında Of’ta Doğdu.Of İmam Hatip Lisesinde Orta Öğretimini Tamamladı. Ardından Anadolu Üniversitesi’nde Halkla İlişkiler Bölümünden Mezun Oldu. İmam-Hatiplik Görevide Yaptı. Evli 2 Çocuk Babası. Hali Hazırda Müftülüğümüzde Şöför Olarak Görev Yapmaktadır.

 ERGÜL  BİRLİK

HİZMETLİ

MÜFTÜLÜK

 1968 Çaykara Doğumlu. İlk Ve Orta Öğretimini Ataköyde Okudu. Evli 1 Çocuk Babasıdır. Hayrat Müftülüğün’ De Hizmetli Olarak Görev Yapmaktadır.

 RECEP  DEMİRCİ

İMAM -HATİP 

MERKEZ  CAMİİ

 01.03.1974. Of Doğumlu. Evli Ve 3 Çocuk Babasıdır. Anadolu Üniversitesi Ön Lisans Programı Mezunudur. Hayrat Merkez Camii İmam-Hatibi Olarak Görev Yapmaktadır.

 

 

İMAM-HATİP

FAZLI AYŞE

NUHOĞLU

CAMİİ

 

   ÂDEM

  KARAALİOĞLU  

 İMAM-HATİP

ŞİŞLİ  MAHALLESİ CAMİİ

1981 Yılında Of’ta Doğdu İmam Hatip Lisesinden Hafız Olarak Mezun Olduktan Sonra Anadolu Üniversitesi İlahiyat Önlisans Programını Tamamladı. Hali Hazırda Şişli Mahallesi Camii’nde Görev Yapmaktadır.

 ALİ ESKİ

İMAM -HATİP

YARLI MAH.MERKEZ CAMİİ

 1980 Sürmene’de  Doğdu. Hafız Değil.  Evli 3 Çocuk  Babası. Araklı  İmam-Hatip Lisesi  Mezunu. Yarlı Mah. Merkez Camii’ nde Görev Yapmaktadır.

 

 ALİ İHSAN

 YILMAZTÜRK

 

 İMAM - HATİP

GÖRGÜLÜ  MAH. AŞAĞI  CAMİİ

1978 Yılında Of’ta  Doğdu. Of İmam  Hatip Lisesi Mezunu  Ve Hafız. Görgülü  Mah. Aşağı Camii  İmam Hatibi Olarak Görev Yapmaktadır.

 

 CEMAL  KAHRAMAN

 

 İMAM - HATİP

DEREYURT MAH. AYDINÖZ CAMİİ

1968 Tirobolu Doğumlu.Anadolu Üniversitesi AçıköğretimFaültesi Mezunu. Evli. Dereyurt Mahallesi Aydınöz Camii İmam Hatibi Olarak Görev Yapmaktadır.

CEMAL SOYLU

 İMAM- HATİP

GÜLDEREN MAH.  ORTA CAMİİ

20.10.1975. Çaykara Doğumlu. Evli 2 Çocuk Babası. Anadolu Üniversitesi İlahiyat Önlisans Mezunu. Gülderen Mah. Orta Camii'nde Görev Yapmaktadır.

 YAŞAR KASAP

 İMAM- HATİP

BALABAN MAH.

DÜZ CAMİİ

1966 Akçaabat Doğumlu. Akçaabat İmam Hatip Lisesi Mezunu. Evli .Balaban Mahallesi Düz Camii İmam Hatibi Olarak Görev Yapmaktadır.

BEKİR ALTINTAŞ

 

İMAM-HATİP

ÇAMLITEPE MAH.CAMİİ

 

01.02.1968-Arsin Doğumlu Hafız Değil. Açık Öğretim İktisat (Lisans)-Açık Öğretim Ilahiyat(Ön Lisans)Evli Ve 5 Çocuk Sahibi. Çamlitepe Mah. İmam Hatibi Olarak Görev Yapmaktadır.

CEVDET

ABDÜLAZİZOĞLU

İMAM-HATİP

BALABAN MAH. BALABAN CAMİİ

25.08.1972 Of Doğumlu Hafız Bakırköy İmam Hatip Lisesi, İlahiyat Ön Lisans Mezunu. Evli 1 Kız Çocuk Babası Balaban Mah. Balaban Camii’nde Görev Yapmaktadır.

 

NEVZAT KARA

 İMAM- HATİP

HÜRRİYET  MAH.1.CAMİİ

 01.01.1974 Vakfıkebir  Trabzon Doğumlu.  Hafız Değil Açıköğretim  İlahiyat Önlisans  Mezunu. 2 Çocuk Babası  Hürriyet Mah.1.Camii  İmam-Hatibi Olarak  Görev Yapmaktadır.

ENGİN KOÇ

 

İMAM-HATİP

PAZARÖNÜ MAH. MERKEZ CAMİİ

 

1997 İstanbul'da doğdu. 1991 de Esenler Kazım Karabekir Kur'an Kursu'nda hafızlığını bitirdi. Bağcılar Asımın Nesli Vakfında arapça ve islami ilimler tahsil etti. Küçükköy İ.H.Lisesi mezunu. Anadolu Üniv. İlahiyat Önlisans mezunu. 2005 yılından beri Diyanet İşleri Personeli. 2013-2015 Rusya Kırım, 2015-2019 Kosova yurtdışı görevi. Halihazırda Pazarönü Mahallesi Merkez Camii İmam-Hatibi Olarak Görev Yapmaktadır.

EYÜP KESKİN

  İMAM- HATİP

PINARCA MAH.  YUKARI CAMİİ

1982 Of Doğumlu. Evli 2, Çocuk Babası, Hafız, İmam Hatip Lisesi Mezunu, Pınarca Mahallesi Yukarı Camii İmam-Hatibi Olarak Görev Yapmaktadır.

 

 

 

 

 

 İMAM- HATİP

BALABAN MAH.  KANTOR CAMİİ

 

 HİKMET AKBULUT

 

 İMAM- HATİP

GEÇİTLİ MAH. MERKEZ CAMİİ

 

 16.05.1987 Yılında Doğdu. Andolu Üniversitesi Kamu Bölümünü Mezunu. Hafız.Geçitli Mahallesi  Merkez Camii İmam – Hatibi Olarak Görev Yapmaktadır. 

 HİLMİ KALKAN

 

  İMAM- HATİP

KILAVUZ MAH. CAMİİ

1970 Yılında Arsin’de Doğdu. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Mezunu.Evli. Kılavuz Mahallesi Camii İmam Hatibi Olarak Görev Yapmaktadır. 

İLYAS SÖNMEZ

İMAM -HATİP

YENİKÖY MAH. AŞAĞI CAMİİ

17.05.1986 Doğumlu.İmam Hatip Mezunu Hafız Evli. 2 Kız Babası.Yeniköy Mahallesi Aşağı Camii İmam Hatip Olarak Görev Yapmaktadır.

 

 Ertuğrul ATMACA

 

 4/B Sözleşmeli

 İMAM - HATİP

PAZARÖNÜ MAH.

ARKA CAMİİ

 

 1994 Trabzon Of Doğumlu. Trabzon Anadolu İmam Hatip Lisesi Mezunu, ardından Gümüşhane Üniv. İlahiyat Fakültesi Mezunu. Halihazırda aynı üniversitede Sosyal Bilimler Enstitüsü Temel İslam Bilimleri İslam Hukuku Anabilimdalı Yüksek Lisans eğitiminde tez aşamasında olup Pazarönü Mah. Arka Camii’nde  Görev Yapmaktadır.

 

 

 MEHMET YILDIZ

 

 

 

 İMAM - HATİP

BALABAN  MAH. MERKEZ  CAMİİ

 

 1987 Kars Doğumlu.  Hafız. Evli. Önlisan  Programı Mezunu.    Balaban Mah. Merkez Camii- İmam-Hatibi Olarak Görev  Yapmaktadır.

GÜVEN MUTLU

 

 

İMAM - HATİP

GÜNEŞLAN MAH.  CAMİİ

01.09   1985 yılın da Rize Guneysu ilce doğdum. Guneysu merkez kuran kursunda hafızlığimi yaptım.  Daha sonra aynı ilçede orta öğretimimi tamamladım. 2000 yilinda imam hatib lisesinden 20004 te mezun oldum 2008'de imam hatip olarak samsun salipazari ilçesinde göreve başladım. Önlisans mezunuyum  evli ve 5 çocuk babasiyim Güneşalan Mah. Camii'nde görev  yapmaktayim.

 

 MUHAMMET          YILMAZ

 

  İMAM -  HATİP

HÜRRİYET MAH. 2.CAMİİ

1969 Yılında Tonya’da Doğdu. Hürriyet Mahallesi 2. Camii İmam Hatibi Olarak Görev Yapmaktadır.

MURAT ALTINTAŞ

 

 

 İMAM - HATİP

KURTULUŞ MAH. 1.CAMİİ

26.01.1967 Arşın Trabzon Doğumlu. Hafız Değil. Açık Öğretim İlahiyat ÖnlisansMezunuEvli 3 Çocuk Sahibi Kurtuluş Mah.Camii İmam Hatibi Olarak Görev Yapmaktadır.

 

 MUZAFFER BİLGİN

 

 İMAM - HATİP

BALABAN MAH. ÇUKURKENT CAMİİ

1972 Yılında Arsin’de Doğdu. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Önlisans Programından Mezun Oldu. Balaban Mahallesi Çukurkent Camii İmam Hatibi Olarak Görev Yapmaktadır.

 

NURULLAH ALBAYRAK

 

İMAM -HATİP

YENİKÖY MAH. KAÇAL CAMİİ

24.01.1979 Of ‘Ta Doğdu. (Hafız) Sürmene İmam Hatip Lisesi Mezunu, Evli ,Sekiz Çocuk Babası ,Yeniköy Kaçal Mahalle Camii İmam Hatibi Olarak Görev Yapmaktadır.

 

OSMAN NURİ BAŞ

 

 

İMAM -HATİP

YENİKÖY MAH. KAKUÇLAR CAMİİ

1969 Yılında Of’ta Doğdu. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Mezunu. Hafız .Evli. Yeniköy Mahallesi Kakuçlar Camii İmam Hatibi Olarak Görev Yapmaktadır. 

 

SUAT ŞİŞİK

 

İMAM -HATİP

YARLI MAH. ÖZTÜRKLER CAMİİ

01.01.1965 Doğumlu Hafız Değil Anadolu Üniversitesi İlahiyat Ön Lisans Mezunu
Evli İki Çocuk Babası
Yarlı Mahallesi Öztürkler Camii İmam Hatibi Olarak Görev Yapmaktadır.

 

 

VEYSEL ZEHİR

 

 

06.08.1988 Sürmene Doğumlu ÖnlisansMezunu ............ Camii İmam Hatibi Olarak Görev Yapmaktadır.

 

YAHYA BAŞAR

 

 

İMAM -HATİP

GÜLDEREN MAH. MERKEZ CAMİİ

01.02.1991 Vezirköprü Doğumlu. Hafız.İmam Hatip Lisesi Mezunu.Gülderen  Mahallesi Merkez Camii İmam Hatibi Olarak Görev Yapmaktadır.

 

SELÇUK KANDEMİR

 

 İMAM -  HATİP

 ÇAYCILAR MAH.  CAMİİ

⁠⁠⁠⁠⁠1971 Akçaabat’ta Doğdu. Maçka İmam Hatip Lisesi  Mezunu Evli 4 Çocuk Babası. Merkez Çaycılar Mah. Camii’nde İmam-Hatip Olarak Görev Yapmaktadır.

 MURAT BAŞER

 

  İMAM- HATİP 

BALABAM  MAHALLESİ  HAMZALI CAMİİ

 

 11.12.1971 Of Doğumlu.  Hafız. İlahiyat Ön Lisans  Mezunu. Evli 4 Çocuk  Babasıdır. Balaban  Mah. Hamzalı Camii İmam  Hatibi Olarak Görev  Yapmaktadır.

Mustafa DUMANGÖZ

İMAM -HATİP 

GÖRGÜLÜ MAH. YK. CAMİİ

 

 

Görgülü Mahallesi Yukarı Camii İmam Hatibi Olarak Görev  Yapmaktadır.

 

 

 01.01.1960 Of Doğumlu.  HafizDegil, Samsun  Alaçam İmam Hatip  Lisesi Mezunu. Evli Üç  Çocuk Babasi. Balaban Mahallesi Ağaçlı  Camii İmam  Hatibii Olarak Görev  Yapmaktadır.

 LÜTFÜ

 KARAAHMETOĞLU

  İMAM -  HATİP 

  BALABAN MAH     AĞAÇLI CAMİİ

 

 İRFAN  KARAAHMETOĞLU

 MÜEZZİN- KAYYIM

MEYDANLI MAH. CAMİİ

20 05 1970 Of Doğumlu  Lise Mezunu. Hafız. Evli  4 Cocuk Babasıdır.  Meydanlı Mahallesi  Camii’ Nde Müezzin-  Kayyım Olarak Görev  Yapmaktadır

 

FAHRETTİN KARATAY

 

MÜEZZİN-KAYYIM

CUMHURİYET MAH. CAMİİ

1973 Çaykara’da Doğdu. Anadolu Üniversitesi İlahiyat Fakültesinde Okudu. Hafız. Evli 4 Çocuk Babası. Halen Cumhuriyet Mahallesi Müezzin Kayyımı Olarak Görev Yapmaktadır.

KEMAL ERSİN

MÜEZZİN-KAYYIM

GÜLDEREN MAH. MERKEZ CAMİİ

02.02.1967 pınarca mahallesinde doğdum ilkokulu köyümde okudum hafızligimi köyümde yaptım lise mezunuyum evli 6 çocuk var Gülderen Mahallesi Merkez Camii'nde  görev yapmaktayım.

KESKİN AYDIN

 

MÜEZZİN-KAYYIM

BALABAN MAH. AKINÇAY CAMİİ

1965 Of Doğumlu. Balaban Mah. Akınçay Camii’nde Müezzin Kayyım Olarak Görevine Devam Etmektedir.

 

NURETTİN BAYRAK

 

 

MÜEZZİN-KAYYIM

BALABAN MAH. MERKEZ CAMİİ

09.03.1983 Giresun Merkez Hafız İmam Hatip Lisesi Mezunu Evli. İki Çocuk Babası Balaban Mahallesi Merkez Camii Müezzin Kayyımı Olarak Görev Yapmaktadır.

 

RECEP ALBAYRAK

4/B İ.H.

PINARCA MAH. ORTA CAMİİ

Pınarca Mah. Orta Camii’nde  Görev Yapmaktadır.

KEMAL SEYİS

İ.H

GEÇİTLİ MAH.BAHARLI CAMİİ.

Geçitli Mah. Baharlı Camii’nde  Görev Yapmaktadır.

 

ADEM KILIÇ

İMAM -HATİP

YENİ MAH. CAMİİ

 

Yeni Mah. Camii’nde  Görev Yapmaktadır.

 

 

ZEKERİYA CİVELEKOĞLU

 

 

 

4/B İ.H.

BALABAN MAH. YENİCAMİ CAMİİ

 

18.12.1992 Yılında Doğdu Hafız Değil. Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi İlahiyat Mezunu Evli Ve Bir Çocuk Babası. Balaban Mah. Yenicami Camii’nde Görev Yapmaktadır.

 

 

4/B İ.H.

KÖYCEĞİZ MAH. GÜNEY CAMİİ

 

 

 

HAMİ ÇALIŞKAN

 

4/B İ.H.

FATİH MAH. CAMİİ

1994 yılında Samsunun Vezirköprü ilçesinde doğdu. 2011 yılında hafızlık belgesini aldı. 2015 yılı imam hatip lisesi mezunu. Bekâr.15.02.2018 tarihinden itibaren hayrat müftülüğünde   görev yapmakta. Fatih Mah. Camii İmam Hatibi Olarak Görev Yapmaktadır

 

 

HAMZA ÇATAN

 

4/B İ.H.

BALABAN MAH. AYDOĞDU CAMİİ

 

26.11.1994 Doğumlu. Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Mezunu Hafiz Değil. Balaban Mahallesi Aydoğdu Camii İmam Hatibi Olarak Görev Yapmkatadır.

 

Eşref BEKTAŞ

 

 

4/B İ.H.

KÖYCEĞİZ MAH. MERKEZ CAMİİ

1983 Trabzon Araklı doğumlu evli ve iki çocuk babasıdır. 2002 Araklı imam hatip lisesi ve 2012 ilahiyat önlisans mezunudur. Kasım 2016’da 4/b sözleşmeli imam hatip olarak Rize Güneysu ilçesine atandı. 15. 02. 2018 itibari ile Hayrat Köyceğiz Mahallesi merkez camiinde görevine devam etmektedir.

 

 

 

 

 

4/B İ.H.

BALABAN MAH. GÜNEY CAMİİ

 

 

KÜRŞAT HACIMUSTAFAOĞLU

 

 

4/B İ.H.

DEREYURT MAH. MERKEZ CAMİİ

 

22.10 1987 Of DoğumluAnadolu üniversitesi İlahiyat ön lisans mezunuHafız. Evli. Dereyurt Mahallesi merkez camii İmam hatibi olarak görev yapmaktadır.

HAKAN CİĞERCİ

 

4/B İ.H.

PINARCA MAH. AŞAĞI CAMİİ

 

05.12.1990 Yılında Sahilköy mah. Alan sokak Ordu/Ünye ilcesinde dünyaya geldim.
İlkokulu Göbü köyü ilkögretim okulunu 2002 de bitirdim. Ortaokul Prof. Dr. Necmettin Polvan ilkokulundan 2005 te mezun oldum.  2005-2009 yılları arasında Mustafa Rakım Anadolu lisesinde okudum. lisans olarak Ondokuz Mayıs Üniversitesi ilahiyat fakültesinden 2016 da mezun oldum. 2017 de Trabzon/Hayrat ilçesi Pınarca mah. Asağı sokak merkez camiinde 4B imam-Hatip olarak göreve başladım. Halen 4B  İmam-Hatip olarak görev yapmaktayım.

RECEP ALİ KORK

4/B İ.H.

YENİKÖY MAH. AYONA CAMİİ

1998 Rize doğumlu. Hafızlık ve Lise eğitimini Rize'de tamamladı. Yeniköy Mah. Ayona Camii'nde görev yapmaktadır.

HAMİT BULUT

4/B İ.H.

BALABAN MAH. YENİ CAMİİ

14.03.1991 de Diyarbakır Silvan'da  doğdu. Orta öğretimden sonra medreseye gitti. Liseyi ve İlahiyat Önlisans'ı açıktan okudu. 2016'da Silvan'da vekillik, 2017'de fahri Kur'an Kursu'nda görev yaptı. 2018 haziran ayında göreve başladı. Balaban Mah. Yeni Camii’nde  Görev Yapmaktadır.

ZEKERİYA BECİT

4/B İ.H.

YILDIRIMLAR MAH. CAMİİ

Yıldırımlar Mah. Camii’nde  Görev Yapmaktadır.

HAMİT ECE

4/B İ.H.

GEÇİTLİ MAH. BÜYÜKHARMAN CAMİİ

Geçitli Mah. Büyükharman Camii’nde  Görev Yapmaktadır.
MEHMET ALİ HARBİ

4/B İ.H.

TAFLANCIK MAH. CAMİİ

Taflancık Mah. Camii’nde  Görev Yapmaktadır.
CEVHER SENCAR

4/B İ.H.

ŞEHİTLİ MAH. CAMİİ

1997 Samsun doğumlu. 2015 de imam hatip lisesinden mezun oldu. Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi İlahiyat Fakültesinde öğrenim hayatına devam etmektedir. Şehitli Mahallesi Camii'nde imam hatip olarak görev yapmaktadır.
FURKAN KAYA

4/B İ.H.

YENİKÖY MAH. MERKEZ CAMİİ

27/03/1996 tarihinde Rize’de doğdum. 2014 yılında Rize İmam Hatip Lisesini bitirdi. Şu anda Recep Tayyip Erdoğan Üniversite ilahiyat fakültesinde 4. Sınıf öğrencisi. Yeniköy Mah. Merkez Camii'nde görev yapmaktadır.

MEHMET NURİ DEMİR

4/B İ.H.

TAFLANCIK MAH. YUKARI CAMİİ

1998 Ağrı Patnoslu. İlk ve orta öğretimini memleketimde okuduktan sonra Giresun Keşap Anadolu İmam Hatip lisesine gitti ve dört senenin sonunda liseyi okul birinciliğiyle tamamlamış oldu. Hali hazırda Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi ilahiyat fakültesi 3.sınıfta okumakta. Evli. Taflancık Mah. Yukarı Camii’nde görev yapmaktadır.
ÖMER BOZYURT

4/B İ.H.

TAFLANCIK MAH. ŞEHİTLİ CAMİİ

1996 Erzurum doğumlu  hafızlığını  Rize'de yaptı.  Rize imam hatip lisesinden mezun oldup Rize Veliköy kuran kursunda 2,5 yıl hocalık yaptı. Taflancık Mah. Şehitli Camii’nde Görev Yapmaktadır.

UMUR KÖSE

4/B MÜEZZİN-KAYYIM

HAYRAT MERKEZ CAMİİ 

1997 Ordu/Çaybaşı doğumlu.İlk ve orta okulu kendi memleketinde okudu. Lise eğitimine Ünye Anadolu İmam Hatip lisesinde devam etti ve buradan 2015 yılında mezun oldu. 2015 de Rize Recep Tayyib Erdoğan üniversitesi İlahiyat Fakültesini 'ni kazandı. Şuan üçüncü sınıfta olup öğrenimine devam etmekte olup Hayrat Merkez Camii'inde görev yapmaktadır.
  MUHAMMET SARIMEHMET

4/B İ.H.

DAĞÖNÜ MAH. MERKEZ CAMİİ

 
  MUHAMMET İKBAL USTA

4/B İ.H.

DAĞÖNÜ MAH. ZİLHALİ CAMİİ

 
  YUŞA YAZICI

4/B İ.H.

BALABAN MAH. DOĞAN CAMİİ

 
ALİ ÇİFTÇİ

4/B İ.H.

SARMAŞIK MAH. CAMİİ

 
RAMAZAN AKTÜRK

4/B İ.H.

GÖKSEL MAH. CAMİİ

1980 Diyarbakır Ergani İlçesinde doğdu. 2003 den beri İstanbul'da ikamet etmekte. Evli iki çocuk babası. Göksel Mah. Camii'inde görev yapmakta.
TALHA TAŞKIN

İMAM-HATİP

BALABAN MAH. GÜNDOĞDU CAMİİ

1979 Vakfıkebir'de doğdu. 2002'de imam hatip olarak göreve başladı. Hafız. İlahiyat Önlisans mezunu. İstanbul Haseki Eğitim Merkezi Tashih-i Huruf 2006-2007 2. dönem mezunu.Evli ve üç çocuk babası. Balaban Mah. Gündoğdu Camii'nde görev yapmaktadır.
MEHMET ALİ İNAN

4/B İ.H.

GEÇİTLİ MAH. FATİH SULTAN MEHMET CAMİİ

1999'da İstanbul'da doğdu. İmam Hatip mezuniyeti ardından İlahiyat Önlisanstan mezun olmuş ve İstanbul Üniversitesi 3.sınıf öğrenimine devam etmektedir. Geçitli Mah. Fatih Sultan Mehmet Camii'nde görev yapmaktadır.

 

 

ALİ TAŞKIN

 

 

KUR’AN KURSU ÖĞRETİCİSİ

PINARCA MAH. YUKARI ERKEK KUR’AN KURSU

28.10.1960 Yılında Doğdu 1979 Yılında Göreve Başladı. İlahiyat Önlisans Programı Mezunu. Evli 4 Çocuk Babası. Müftülüğümüze Bağlı Pınarca Mah. Yukarı Erkek Kur’an Kursunda Görev Yapmaktadır.

 

KUR’AN KURSU ÖĞRETİCİSİ

MERKEZ MAH. ERKEK KUR’AN KURSU

 
EROL AYDIN

 

KUR’AN KURSU ÖĞRETİCİSİ

BALABAN MAH. ERKEK KUR’AN KURSU

1968 trabzon of doğumlu, evli 3 çocuk babası, ilahiyat önlisans mezunu hafız kiraat resmi belge var 26 yıl imam hatip şu an Balaban kuran kursu ogretmeni olarak görev yapmaktadır.

 

MUSTAFA DUMANGÖZ

 

 

İMAM-HATİP

GÖRGÜLÜ MAH. YUKARI CAMİİ 

 

 

 

AHMET AYDIN

 

KUR’AN KURSU  ÖĞRETİCİSİ

MERKEZ ERKEK KUR’AN KURSU

1965 Yılında Of’ta Doğdu. Hafız.Trabzon İmam Hatip Lisesinde Okudu. Evli. Merkez Erkek Kur’an Kursunda Öğretici Olarak Görev Yapmaktadır.

 

 

MUHAMMET KURU

 

 

KUR’AN KURSU ÖĞRETİCİSİ

BALABAN MAH. ERKEK KUR’AN KURSU

02/04/1978 Of Doğumlu. Hafiz İlahiyat On Lisans Mezunu. Evli 2 Cocuk Babası. Balaban Mah. Erkek Kuran Kursu Öğreticisi Olarak Görev Yapmaktadır.

 

MUHAMMED SERDAR

 

KUR’AN KURSU ÖĞRETİCİSİ

BALABAN MAH. ERKEK KUR’AN KURSU

                                                     01.04.1968 of dogumlu hafiz iki yıllık ilahiyat mezunu evli üç cocuk babası olan hocamız, Balaban Mah. Erkek Kuran Kursu Öğreticisi Olarak Görev Yapmaktadır.                                                                                                                                           

 

ALPASLAN

ATMACA

 

KUR’AN KURSU ÖĞRETİCİSİ

BALABAN MAH. ERKEK KUR’AN KURSU

 

 1975 Sakarya Akyazı’da Doğdu.  Hafız. Önlisans İlahiyat Mezunu Evli 3 Çocuk Babası. Balaban Mah. Erkek Kur’an Kursunda Görev Yapmaktadır.
 

ÖMER DOĞAN

KUR’AN KURSU ÖĞRETİCİSİ

BALABAN MAH. ERKEK KUR’AN KURSU

Balaban Mah. Erkek Kur’an Kursunda Görev Yapmaktadır.
  ZEKİYE KUTANIS

 KUR’AN  KURSU  ÖĞRETİCİSİ

MERKEZ KIZ  KUR’AN KURSU

Çocuk Gelişimi Mezunu.HafızDeğil.Üç Çocuk Annesi .Merkez Kız Ku’ran Kursu'nda Kur'an Kursu Ogreticisi Olarak Görev Yapmaktadır.
  HALE TUNÇ

KUR’AN  KURSU ÖĞRETİCİSİ

MERKEZ KIZ  KUR’AN KURSU

1988 Of Doğumlu.  Ondokuz Mayis İlahiyat Mezunu, Formasyon Öğrencisi. Evli Ve Bir Çocuk Annesi  Merkez Kız Ku’ran Kursu'nda Kur'an Kursu Ogreticisi Olarak Görev Yapmaktadır.

  Merve Vildan ATA

KUR’AN  KURSU ÖĞRETİCİSİ

PINARCA MAH. KIZ KUR’AN KURSU

1995 yılında Akçaabat'ta doğdu. Liseyi Akçaabat İmam Hatip Lisesinde okudu. Üniversiteyi K.T.Ü İlahiyat Fakültesinde okudu.

Pınarca Mh. Aşağı Kız Ku’ran Kursu'nda Kur'an Kursu Ogreticisi Olarak Görev Yapmaktadır.

  Havva AKDOĞAN

KUR’AN  KURSU ÖĞRETİCİSİ

BALABAN MAH. HAMZALI KIZ KUR’AN KURSU

1993 Trabzon'da doğdu. 2011 de İstanbul Sultanbeyli A.İ.H.Lisesi'nden mezun oldu. 2016 da Marmara Üniv. İlahiyat Fakültesi'nden mezun olduktan sonra aynı üniversitede Tasavvuf Anabilimdalı'nda Yüksek Lisans eğitimine başladı ve şuan tez aşamasındadır.

Balaban Mh. Hamzalı Kız Ku’ran Kursu'nda Kur'an Kursu Ogreticisi Olarak Görev Yapmaktadır.

  NERGİS ÖZEN

KUR’AN  KURSU ÖĞRETİCİSİ

MERKEZ KIZ KUR’AN KURSU

1992 Trabzon Çaykara doğumlu. İlk ve orta öğrenimini Çaykara'da tamamladı. Trabzon K.T.Ü'den mezun oldu.