Gençlerle Namazda Buluşuyoruz.
22.02.2024
Köprübaşı İlçe Müftülüğü Gençlik koordinatörlüğü tarafından organize edilen gençlerle namaz buluşmaları devam ediyor.
4-6 Yaş Minik Öğrencilerimiz Karnelerini Aldı.
19.01.2024
4-6 Yaş Minik Öğrencilerimiz Karnelerini Aldı. Öğrencilerimize, Öğreticilerimize teşekkür ediyor, başarılarının devamı için dua ediyor, hayırlı tatiller diliyoruz.
4-6 Yaş Kur'an Kursumuzda Yerli Malı Haftası Etkinliği.
15.12.2023
4-6 Yaş Kur'an Kursumuzda Yerli Malı Haftası Etkinliği. Köprübaşı Kaymakamı Sn. Öznur Güler Kıyak, İlçe Belediye Başkanı Sn. Ali Aydın ve İlçe Müftüsü Sn. Dr. Ali Kemal Seyis Katılarak öğrencilerle sohbet ettiler.
Sabah Namazı Buluşmalarımız Devam ediyor.
Sabah Namazı Buluşmalarımız Devam ediyor. Bu hafta Çifte Gün Camii'nde sabah namazı buluşması gerçekleştirildi. Cemaat ve esnafla birlikte kahvaltı yapıldı.
Hayır Çarşısı
17.11.2023
Hayır Çarşısı İlçe Müftülüğümüz tarafından Gazze'ye yardım amacıyla Hayır Çarşısı düzenlendi. İlçe Kaymakamımız ve Belediye Başkanımız'ın da katıldığı etkinliğe Köprübaşı'lı kardeşlerimiz yoğun ilgi gösterdi.
Vaaz ve İrşat Programları
Hac ve Umre Hizmetleri
Tanıtım
Hutbeler
Dokümanlar
Nikah İşlemleri
Münhal Kadrolar
Andolsun ki vaktiyle Lokmân'a şu hikmeti vermiştik: "Allah'a şükret, O'na şükreden kendi iyiliği için şükretmiş olur; nankörlük eden de bilmelidir ki Allah'ın hiçbir şeye ihtiyacı yoktur, O her türlü övgüye lâyıktır.
((Lokmân, 31/12))
Resûlüllah (s.a.s.) torunu Hasan için akîka kurbanı olarak bir koyun kesti ve kızına şöyle dedi: "Fâtıma! Onun başını tıraş et ve saçının ağırlığı kadar gümüşü sadaka olarak ver."
((Tirmizî, "Edâhî", 20))
Allah'ım! Beni hak yolda sabit kıl. Ahirette hayır terazimi ağır eyle.